Çelik halat fiyatları

Çelik halat firmamız Türkiye'nin ilk çelik halat üretici firması olarak 2008 yılında faaliyete başlamış olup bir çok sektörde hizmet vermektedir. Çelik halatlar ve uygun klipsler kullanılarak esnek, güçlü, uzun ömürlü, büyük boyutlarda tek parça imalat yapılabilmesi, yapım amacının dışında da çok farklı konularda hizmet verebilmektedir. Güvenlik amaçlı kullanım için yapılan çelik halat her alanda hizmet verebilmekte, deniz , göl ve akarsularda  katı madde tutucusu olarak hizmet verirken can güvenliği işlevini de sağlar, Güvenlik amaçlı uygulama ortam ışıklandırması projesinde de hizmet verir.

Çelik Halat fiyatları

Ürünlerin sevkinde yapılacak ambalaj çeşitleri ve geri dönüşüm özelliklerinin piyasa araştırmalarını yapmaktayız. Çelik ağ paslanmaz çelik halatlar ve klipsler kullanılarak imal edilmiş örgü sitemidir. En olumsuz hava koşullarına güçlü yapısının sağladığı fiziksel  dayanabilme  özelliği ve yapısını oluşturan malzemeler bilinen en kaliteli paslanmaz çelik olması nedeniyle hemen hemen hiç bakım gerektirmemektedir. Çelik halat ürünümüz iç mekanlar da veya dış mekanlar da kullanılabilecek yegane üründür. Uygulandığı yere geometrik desenli  ağ yapısı sebebiyle beklentileri fazlasıyla karşılayan bir ürünümüzdür. Çelik halat fiyatları ve özelliikleri için bizimle iletişime geçin.

Paslanmaz çelik halatlar çelik halat kullanımın da genellikle 7*7 ve 7*19 imalat özellikli olanları kullanılır 1x19 imalat özellikli pek tercih edilmez. Kullanılan bütün malzemeler AISI 304 ve AISI 316 kalite paslanmaz çelik malzemedir. Kullanılan halatların çaplarına bağlı olarak eşkenar dörtgen görünümündeki fiziki görünümün de dar açısı 60 derece olacak şekilde hesaplanır. Halat çapına bağlı olarak en küçük değerler aşağıdaki gibi hesaplanır.

Uygun Fiyatlı Çelik Halat

Uygun fiyatlı çelik halat ürünleri üründe kullanıclacak malzemelere göre çelik halat fiyatı değişmektedir ürünler kalınlığına ve uzunluğuna göre çelik halat fiyatı değişmektedir. Çelik halatlar ürünün kullanılacağı alana göre standart kalınlık ölçüleri ile üretim sağlanmaktadır. çelik halatlar güvenlik alanında çit sistemlerinde dekorasyon sektöründe ve bir çok alanda en çok tercih edilen bir üründür. Çelik halatların tercih edilme sebebi paslanmaz çelikten üretilmekte olup paslanmaz ve uzun ömürlü bir üründür.