Çelik Ağ Nedir?

ÇELİK AĞ NEDİR


Çelik ağ  paslanmaz çelik halatlar ve klipsler kullanılarak imal edilmiş örgü sitemidir. En olumsuz hava koşullarına güçlü yapısının sağladığı fiziksel  dayanabilme özelliği ve yapısını oluşturan malzemeler bilinen en kaliteli paslanmaz çelik olası nedeniyle hemen hemen hiç bakım gerektirmemektedir.Çelik ağ  iç mekanlarda veya dış mekanlarda  kullanılabilecek yegane üründür. Uygulandığı yere geometrik desenli  ağ yapısı sebebiyle beklentileri fazlasıyla karşılayan bir ürünümüzdür çelik ağ. Güçlü yapısı, her yüzeye uyum sağlama özelliği, uygulama yerine gereken bakımlar için sökülüp tekrar montaj edilebilme özelliği olan bir üründür çelik ağ Kamusal insan hareketliliğinin olduğu yerlerde boyut sorunu olmadan üretilip uygun metod ve aksesuarlar kullanılarak montajlanması yaşanabilecek olumsuz durumları önlemede kesin çözüm sağlamaktadır ürünümüz çelik ağ  Yeşil duvar amaçlı peyzaj çalışmalarında bitkiye tırmanma ve  ağ yapısı nedeniyle bitkinin kısa zamanda ve bütün yüzeye düzgün dağılması imkanını sağlayan bir üründür ürünümüz çelik ağ

 

DİĞER ÜRÜNLERE GÖRE AVANTAJLARI NELERDİR ÇELİK AĞIN


Geniş alanlarda birim alan ağırlık oranı diğer tel ürünlere göre mukayese edilemeyecek kadar  bir hafiflik avantajı sağlarken bütün gözlerinin birbirine bağlı olması sebebiyle herhangi bir gözün müdahil etkenlerle hasar alması halinde bile hizmet vermeye devam edecek yegane ürünündür. Ürünümüz çelik ağ Dünyada hayvanat bahçelerinde yeni tercih edilen bir ürün olmasının başlıca sebepleri arasında kapalı alan oranının 1 m2 de max.  % 6 olması görüş kaybı olmamakta, sağlamlık tercihi kadar etken bir özelliktir. çelik ağ yeni , güçlü,  çok amaçlı kullanım imkanı veren uzun vadede ekonomik bir ürünümüzdür çelik ağ. Diğer plastik materyal muadil ürünlerine göre Malzeme Yangın güvenlik Katsayısı A1 olması ne kadar farklı bir avantaj sağlamakta çelik ağ, çelik ağ toz toplama oranı diğer plastik ürünlerin değerleri göz önüne alındığında  ihmal edilecek boyutlardadır. 

 

MÜHENDİSLİK ve MİMARİ 


Çelik ağ göz yapısı ve oluşturan Paslanmaz Çelik halatlar ve klipslerin kalınlık, boyutları kullanım amacına göre gözler yatay veya dikey olarak hazırlanıp kullanılacak amaca uygun şekilde montaj edilir çelik ağ
İmalathanemizde müşterinin istediği özelliklerde ve kullanım yerinin fiziksel özelliklerine göre mühendislik ve mimari kullanım biçimi değerlendirilerek  projelendirilip imalat hazırlıklarına başlanır. Çelik ağ oluşturan malzemelerin fiziksel yapıları parlak bir yüzey olduğundan kullanılacak yerde parlamaları istenmiyorsa  çelik ağ ral  kataloğundaki  renk tercihlerine göre   boyalar  ile boyanabilmekte ayrıca  oksitlendirme metodu ile siyah  mat yüzeyli çelik ağ   imal edebilmekteyiz.

 

KALİTE ve BAKIM DESTEĞİ


Çelik ağ  imalatında kullanmakta olduğumuz bütün malzemeler kalite sertifikalı olup örnekleme metodu ile biz de kullandığımız  bütün malzemelerin fiziki ve kimyasal testlerini yaptırmaktayız.
BİZE ve ÜRÜNLERİMİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ….