Kısaca Çelik Ağ

 

Teknolojinin etkin kullanıldığı, güvenli, dekoratif, masrafsız ve dayanıklı bir ürün olan Çelik Ağ’ı ülkemizde ilk geliştiren ve uygulayan marka olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sürekli inovasyon ve yeni yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. 2008 senesinde yola çıktığımızda “dünyayı çelik ağlarla ile saracağız” demiştik, bu iddiamızı gerçekleştirmek için durmadan çalışıyoruz

 

Neden Biz?

 

- Türkiye’nin ilk ve en deneyimli çelik ağ firmasıyız

- En yeni teknolojiler

- Türkiye’nin en saygın projelerinde yer alan ürünlerimiz

- Hemen her sektöre ürettiğimiz çelik ağ çözümleri ile muhteşem deneyimler

- Hızlı çözümler

- İleri mühendislik kullanımı

- Ekonomik ve kolay hizmetler

- Yüzde yüz müşteri memnuniyeti

- İlk olma özelliğine sahip teknikler ve patentler

- Hem yurtiçinde hem de yurtdışında gelişmiş hizmet ağ

 

Bakış Açımız

 

Çözüm odaklı ve geliştirici bakış açısına sahibiz. Her projeyi özel olarak ele alıyoruz ve yüzde yüz başarı elde ediyoruz. 15 senedir sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk ve çalıştığımız bütün firmalar ile sürekli iyi ilişkiler geliştirdik. İşimizi ve sizler için faydalar üretmeyi çok seviyoruz.

 

Farklarımız

 

Alanında uzman ekibimiz ile ilk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Teknoloji kullanımı ve kadın istihdamına özen gösteriyoruz. Sahip olduğumuz yüksek teknoloji sayesinde ağır işçilik ihtiyacını en aza indirdik. Bu sayede de çalışanlarımızın yarısı kadınlardan oluşuyor. Sanayi alanında bir ilk olan bu özelliğimiz ile ayrıca gurur duyuyoruz. Sakarya'daki fabrikamız ve İstanbul'daki iletişim ofisimiz ile Çelik Ağ üretimi yapan firmalar arasında iki lokasyonda hizmet veren tek firma özelliğini de taşıyoruz.

Sertifikalarımız

Ürünlerimiz TSE (Türk Standardları Enstitüsü) tarafından onaylanmış, kalitesi kanıtlanmıştır.Türkiye’deki kalitenin resmi güvencesidir.