Hakkımızda

2008 yılından bu yana Paslanmaz Çelik halatlar ve klipsler kullanarak gerekli kullanım alanlarına uygun ölçü ve ölçülerde üretim yapmaktayız.
Referans olarak, ürünlerimizi ve montaj kabiliyetlerimizi kullanarak köklü kurum ve kuruluşlara hizmet verdik. Tüm bu hizmetlerden çalışmış olmaktan övgü  ve iltifatlarını aldık. Hiçbir olumsuz eleştiri almadık. Aksine tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz, iyi ki sizlerle birlikte çalışmış, onların övgü ve iltifatlarını almışızdır.
ISO 9001:2015 hizmet kalite standartlarını, kaliteyi, hizmet standartlarını ve fiyat istikrarını benimsemiş bir kuruluş olarak en dikkat çekici özelliğimiz olarak takdir görmüş olmaktan memnunuz...
Kullanım amaçlarınızı göz önünde bulundurarak özel projeler, keşifler, uyarılar ve öneriler sunduğumuz, deneyimlerimizi paylaştığımız ve gerekirse bizim dışımızda başka ürünler önerdiğimiz birçok toplantı gerçekleştirdik. Sizin çıkarınız bizim kazancımızdan daha kutsaldır.
Karar vermenize yardımcı olacak tecrübemizi, tecrübemizi ve yeteneklerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız çünkü biz sizsiz olamayız, siz yaşayın ki biz var olalım.

0532 522 7835 - 0542 748 9669
info@celikag.com

celikag11@gmail.com

www.celikag.com

Misyonumuz

Müşterilerimize; ürün ve hizmetlerimizi, en mükemmel satın alma ve sahip olma deneyimini yaşatacak şekilde sunmaktır.

Faaliyet Alanlarımız

2008 yılından bu yana ülkemizde Paslanmaz çelik malzemeler kullanarak mimari alanlarda, İş güvenlik alanlarında, Depo, Gümrük, Savunma sanayii, Deniz araçlarında, Balık çiftliklerinde, Sahil koruma bantlarında, Park ve bahçelerde,  Helikopter pistlerinde, Tarihi eserlerin korunmasında, Okullar, spor salonları, Adliyeler, Kamu tesisleri, Hastahaneler, Fabrikalar, Arkeolojik sahalar, Spor tesisleri, Karayolları, Askeri tesisler, Gemiler, Hurda işleme tesisleri, Üzüm bağları, Duvar ve saha Peyzaj uygulamalarında, Yangın merdivenlerinde, Yürüyen merdiven boşlukları ve merdiven boşluklarında,  Havuz üstü ve yanı emniyet ağı uygulamalarında, dekoratif ve görsel süslemelerinde, Çocuk oyun alanlarında, Yüksek cepheli binaların cephe ışıklı süslemelerinde,

Şehir içi sokak aydınlatma ve sokak süslemelerinde, Şehir alanlarında Show amaçlı görsel aksesuar hazırlanmasında, Deniz, Göl , Akarsu ve Barajlarda Katı maddelerin toplanmasında, Hayvanat bahçelerinde, Doğal yaşam alanlarının korunmasında, Hayvan barınaklarında ve Savunma sanayi konularında çok özel çok güçlü ürünler yapmak imkanı bulduk. Ayrıca ihtiyaç duyulabilecek hemen hemen her alanda insan ve eşya odaklı bilinen en kaliteli malzemelerden yapıldığı için çok uzun yıllar uygulandığı yerde hizmet verebilen bir ürünü halkımızın hizmetine sunduk, gururluyuz…

50 yılı aşkın piyasa deneyimlerimiz ile ürün+Uygulama+Projelendirme hizmetlerini ayrı ayrı olduğu gibi paket olarak da vermekteyiz. Bize güvenin…..

Çelik Ağ Fabrikamız

TİCARET ve SANAYİ ODASINA KAYITLI TEK ÇELİK AĞ ÜRETİCİSİYİZ,

maalesef ülkemizde bu konuda üretim yaptıklarını internet ortamında ifade eden birkaç kişi ne kullandıkları malzemenin standartlarını ne de garanti koşullarını yerine getirmemekte daha ucuza verme taktiği ile malzemeyi teslim ettikten sonra bir daha bulunamamaktadırlar, bazı resmi kurumlar yaptırdıkları işlemlerin düzeltilmesi için bizden talepte bulunmaktadırlar. 

İşletmemiz 700 m2 imalat sahası, 200 m2 yardımcı saha, günlük ortalama 500 m2 düzeyinde üretim kapasitemiz, kullandığımız klipsleri kendi tasarımlarımız olan PLC kontrollü makinalar ile üretimini yapmaktayız, Çelik ağı işleyen preslerimizi de PLC kontrol ile çalışan sistemlere çevirme çalışmalarımız tamamlandı.

İki adet sahibi olduğumuz araç ile lojistik ve personel sevk işlemlerini kendi bünyemizde çözümlemekteyiz.  Montaj aksesuarlarının da çok özel olanlarını üretimini yapmaktayız ve bu dalımızı da çok daha ileri seviyeye getirme çalışmalarımız tamamlandı.

Ürünlerin sevkinde yapılacak ambalaj çeşitleri ve geri dönüşüm özelliklerinin piyasa araştırmalarını yapmaktayız.