Çelik Ağ En Yeni Teknolojiler

Ürünlerimizle Bir Adım Öne Geçin!

Çelik Ağ, paslanmaz çelik ağ ürünleri kullanım alanları olarak Peyzaj, Güvenlik ve Dekorasyon alanında farklı renk ve kalınlık seçenekleriyle hizmetinize sunuyoruz. Çelik ağ yüksek mukavemeti ve uzun ömrüyle uzun vadeli bir ürün olup bütçe dostu bir üründür 2008 yılından bu yana hizmet verdiğimiz ürünümüz %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Uygun çözümler sunuyoruz hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç ve beklentilerinize uygun çözümler için iletişime geçin. Ürün ve hizmetlerimizi en mükemmel satın alma ve sahip olma deneyimini yaşatacak şekilde sunmaktadır.

Ölçülü göz aralıkları elde edilerek kullanım yerine göre ebatları ölçüsünde çelik ağ üretiyoruz. Kolay montaj ileri mühendisliği ve teknolojisi itibariyle montajı kolay olan çelik ağ birçok farklı gereksinimlere olumlu cevap veriyor.

 

Estetik Görünüm

 

Mimari tasarımlara estetik bir görünüm sağlayan, aynı zamanda yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılayan çelik ağ ürünleri istenilen ebat ve renkte hazırlanmaktadır.

 

Projeye Özel Üretim

 

Çelik Ağ kurulumu kolay olmak ve birlikte her projeye özel boyutlarda hazırlanmaktadır.

 

Sertifikalarımız

 

Ürünlerimizin uluslararası ISO kalite sertifikalarına sahiptir. Kalitemiz uluslararası teyit alınmıştır.

 

Güvenlik İçin Çelik Ağ

 

Çelik halatlar ve klipsler ile üretilen ağırlıklı olarak güvenlik, dekorasyon ve çevre düzenlemesi alanlarında kullanılabilmektedir. Çelik ağ baskıya, ağırlığa darbelere karşı yüksek direnci ile mikro ve makro güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 

 

Dayanıklı

 

Yüksek Basınca dayanması, paslanmaz yapısı ile denizin altında, yüksek rakımlı yerlerde, madenlerde ve bütüm yaşam alanlarında çelik ağ ömür boyu aynı formunu korur.

 

Bakım Gerektirmez

 

Çelik Ağ bakım gerektirmemesi, yüksek mukavemeti ve estetik görünümüyle amacınıza uygun görev alıyor.

 

Dekoratif Tasarımlar

 

Şeffaf yapısı, kibar tasarımı ve modern görünüşü ile çelik ağ kullanılan bütün projeler çok daha şık ve dekoratif hale geliyor.

 

En Yeni Teknolojiler

 

Dünyanın ve teknolojik gelişimleri yakından takip ederek kendimizi sürekli güncel tutuyoruz.