Bizi Arayın ?

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Haceloğlu Mah. Sahil Sokak No: 28/ A. Osmaneli/ Bilecik
  • Telefon: 05325227835
  • Mail: celikag11@gmail.com

Mesh Çelik Ağ

2008 Yılından bu yana ülkemizde PASLANMAZ  ÇELİK AĞ & MESH olarak isimlendirdiğimiz paslanmaz çelik halat ve klipsler kullanılarak, projelere ve kullanım amaçlarına göre kullanım ömrü, uygulama yerine tam uyum sağlayan KALİTELİ ve UYGUN FİYATLI    KALİTELİ PASLANMAZ  ÇELİK AĞ & MESH  üretimini yapmaktayız.
PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH işletmemizde kullanım yeri   projesi  üzerinde uygun model, ölçü ve özellikleri değerlendirilerek en uygun fiyatlı ve tam kullanım amacına göre PASLANMAZ  ÇELİK AĞ & MESH seçimi yapılır. Çok özel çalışma gerektiren yerlerde uygulama yapılacak yerde keşif ve ölçümler yapılarak  UYGUN FİYATA  ve beklentileri fazlasıyla karşılayacak teknik değerleri olan ölçülerdeki paslanmaz çelik ağ imalatına başlanır.
Hayvanat bahçelerinde KALİTELİ PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH  ürünü gittikçe artan oranlarda tercih edilmekte . PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH    kullanım ömrü, hemen hemen hiç bakım gerektirmemesi, güçlü yapısı tercih sebebi olmaktadır. Kaliteli ve sertifikalı  bir malzeme olan paslanmaz çelik  halatlar ve klipsler kullanılarak üretilen  PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH   görüş kapalı alan oranı max. %7 geçmemekte  görüş kaybına sebep olmamaktadır. Diğer malzemeleri aynı projede kullanılması tercih edildiği durumlarda bir çok ek malzeme , işçilik, lojistik maliyetler olmakta PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH Ürünümüz hem malzeme, hem işçilik, hem lojistik giderlerin bir çoğunu ortadan kaldırdığı için ucuz bir malzeme olmaktadır.
Korkuluk ve Merdiven sistemlerinde transparan görüntüsü güçlü yapısı ve Paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olması sebebiyle PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH rutubetli ortamlar, deniz kenarları , Kır & Bağ  evlerinde çok uzun yıllar hizmet alabileceğiniz kullanım rahatlığı, kolay uygulama özelliği, uygun bir fiyatı  meydana getirmekte PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH     KALİTELİ  bir Ürünümüzdür.

 

Kaliteli Çelik Ağ


Deniz araçlarında PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH  yapısındaki KALİTE  ve güvenle çok uzun yıllar sizlere hizmet edecek bir ürünümüzdür. Uzun kullanım süresi ve bakım gerektirmemesi diğer malzemelere göre ciddi oranda ucuz bir maliyet ortaya koymaktadır.  
PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH Çok özel kullanım yerleri olan  TOZLU ORTAMLAR, RUTUBETLİ ORTAMLAR, ASİT YAĞMURU veya BUHARI OLAN YERLER,  BÜYÜK ALANLARIN GEREKİYORSA TEK PARÇA OLARAK YAPILABİLMESİ, EMNİYET GÜVENLİK AĞI olarak kullanılacak ise gelebilecek şok darbe tesirlerini özel yapısı nedeniyle absorbe edebilecek  şok tesiri ortadan kalkınca hiçbir şekilde yüzey bozukluğu olmadan hizmet vermeye devam edebilecek yeğane bir ürünümüzdür malzemesi ve işçiliği vazgeçilmez özelliği KALİTE olan  PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH.
PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH ürünümüz      yeşil duvar, kamelya, sera, madenler , karayolları, demir yolları , savunma sanayii, gümrükler ve gümrüklü depo& antrepolarda, yedek parça depolarında , cephe kaplaması olarak istenilen yerlerde ,  Plajlarda deniz içi güvenlik bariyeri yapımında , Deniz, Göl balık ve diğer deniz ürünleri çiftliklerinde kalitesi, gücü, kolay uygulanabilir yolması  ve uygun fiyatları nedeni tercih edilmesini sağlamakta .Yaşam ve ticari alanlarımızda her gün kullanımı yaygınlaşmaktadır ÜRÜNÜMÜZ  PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH. 
EN KALİTELİ ve UYGUN FİYATI OLAN ÜRÜNÜMÜZ PASLANMAZ ÇELİK AĞ & MESH  KULLANANLAR KAZANDI SİZDE KAZANIN.


Teklif Al

Sürdürülebilir ve akılcıl çözümler üretiyoruz özel ölçüler ve ihtiyaç için bizimle iletişime geçin

LÜTFEN TÜM ALANLARI DOLDURUN.